Brabas do Timão бие и става двукратен шампион на Суперкупата

Двукратният шампион на Суперкупата за жени, Коринтианс лесно победи Фламенго тази неделя сутрин (12). С голове на Тамирес, два пъти, и Милене, също два пъти, Брабасите от отбора на Сао Пауло разбиха Фламенго с 4: 1. Почетният гол за червено-черния отбор беше на Даяне.

Натискайки от самото начало и с гол преди първата минута на мача, Коринтианс поведоха с три гола преди почивката. С пълна зала Neo Química Arena, момичетата от Тимао не овладяха Фламенго и успяха да победят страхотно.

ПУБЛИЧНОСТ

Brabas do Timão печели и става двукратен шампион на Суперкупата (Репродукция в Twitter. Снимка: Rodrigo Gazzanel / Ag. Corinthians)

Брабас, както са известни мините на Коринтианс, вече имат две титли в състезанието. Отборът на Сао Пауло е единственият, спечелил Суперкупата, която стартира през 2022 г.

С днешния си триумф отборът на Сао Пауло печели награди от R$500 300. Фламенго, подгласник, взима R$XNUMX XNUMX в Рио де Жанейро.