Кредити за изображения: AFP

Германия прави равенство с Испания и остава жива в надпреварата; научете повече за 8-ия ден от Световната купа

След 185 минути отборът на Коста Рика отправи първия си удар към вратата на Световното първенство и победи Япония. Следете всичко, което се случва в този 8-ми ден от първенството тук на Curto News.

🔎 ПАНЕЛ 🔎

⚽ 07ч — Япония 0 х 1 Коста Рика

⚽ 10 сутринта — Белгия 0 х 2 Южна Африка

⚽ 13:XNUMX ч. — Хърватия 4 х 1 Канада

⚽ 16:XNUMX – Испания 1 х 1 Германия

ПЪРВИ ГОЛОВЕН УДАР 🇨🇷

След 185 минути отборът на Коста Рика отправи първия си удар към вратата на Световното първенство и победи Япония.Халфът Фулър се възползва от първия и единствен шанс на отбора досега, гарантирайки победата на Коста Рика.

ПУБЛИЧНОСТ

САМО ПЕЕТЕ ХИМНА 🇲🇦

Мароко смени вратаря срещу Белгия след изпълнение на химна. Боно почувства болка на загрявката, изпя химна, но не отиде на мача.

Победата на Мароко има Клонингът и подигравката с „белгийското поколение“

Бразилците празнуват победата, която накара мароканците да изпреварят Белгия в група F.

ПУБЛИЧНОСТ

BIEBER SELECTION 🇨🇦

Канада започна да печели, но отборът на Хърватия обърна мача и в крайна сметка спечели дуела за Световното първенство през 2022 г. с 4: 1. В мрежите бразилците помолиха Джъстин Бийбър да подсили отбора на Канада.

ПЪРВИ ГОЛ И ЕЛИМИНАЦИЯ 🇨🇦

Алфонсо Дейвис вкара първия гол на Канада в историята на Световното първенство, но за съжаление отборът завърши елиминиран след загуба от Хърватия.

Роналдо изпрати отворено писмо до Неймар: „Върни се по-силен“ 🇺🇸

ПУБЛИЧНОСТ

Бившият нападател Роналдо, „Феноменът“, пожела тази неделя (27) Неймар да се завърне „по-силен“ от контузията, която получи на десния си глезен, която го изключи засега от последните два мача на Бразилия в груповата фаза на Световно първенство от Катар.