Бразилия!!!! Дебютът срещу Сърбия включва два гола на Ричарлисон; вижте какво още се случи в петия ден от световното първенство

Този четвъртък (24) бразилският отбор прави своя дебют на Световното първенство в Катар. Вижте още акценти от 5-ия ден на състезанието.

Това е Бразилия!! С удар от воле на Ричарлисон!!!

Отне известно време, но дойде: Бразилия вкара два гола срещу Сърбия през второто полувреме на мача. Ричарлисън беше авторът, един от тях удари от залпове!!

ПУБЛИЧНОСТ

НЕЙМАР

Смяната на Неймар предизвика безпокойство, тъй като бразилският нападател напусна терена, след като напипа десния си глезен. По време на пресконференция след мача Родриго Ласмар, лекар на бразилския отбор, заяви:

„Неймар имаше изкълчване на десния глезен. Имаше оток, подуване и вече започнахме да третираме мястото с лед. Трябва да изчакаме 24 или 48 часа, за да направим оценка, а за него все още няма насрочен образен тест. Нашето очакване е да наблюдаваме и нашата позиция е да изчакаме, за да дадем позиция относно изкълчването на глезена на Неймар.

ЕМОЦИЯ ОТ КРАК

Кристиано Роналдо, който наскоро прекрати престоя си в Манчестър Юнайтед, направи своя дебют на Световно първенство. По време на химна на Португалия звездата се разчувства.

Той отбеляза и първия гол за Португалия в мача от дузпа. С това нападателят става първият футболист в историята, отбелязал голове в пет различни издания на Мондиала. 😲

БРАЗИЛСКА СТРАСТ

Официалният състав за дебюта на Бразилия на Световното първенство беше публикуван малко преди 15:24 часа този четвъртък (XNUMX). Бразилия излиза на терена с: Алисон, Данило, Тиаго Силва, Маркиньос, Алекс Сандро, Каземиро, Лукас Пакета, Неймар, Рафиня, Вини младши и Ричарлисон.

ПУБЛИЧНОСТ

Остава по-малко от час до мача и вече се появяват няколко видеоклипа на фенове, пренасящи вълнението по улиците, метрото и стадионите на Катар.