Коринтианс побеждава Интер и отива на финал за Суперкупата на Бразилия за жени

Тези жени правят шоу в Суперкупата! Този четвъртък (9) женският футболен отбор на Коринтианс гарантира присъствието си във финала на турнира, след като победи Интернасионал с 2-1. „Брабас“ на Тимао ще се изправи срещу играчите на Фламенго следващата неделя (12) в търсене на титлата.

Ако Коринтианс победят червено-черните играчи на финала, Коринтяни ще стигне до второто първенство на състезанието, което беше първото си издание миналата година.

ПУБЛИЧНОСТ

Този четвъртък мачът (9) срещу Интер имаше нулево начало, но резултатът бе открит от играчите на Тимао в 13-ата минута на второто полувреме, когато Габи Портильо доминираше по дясното крило и центрира, за да може Даяни да уцели за първи път.

На 24, отборът на Parque São Jorge увеличи предимството си, когато Tamires изпълни дузпа с много умения.

На 39 години Присила все още плащаше за Gurias Coloradas. Коринтианс обаче успяха да играят до последния съдийски сигнал, за да се класират.