Висшата лига, 30 години: вижте къде да гледате мача между Евертън и Челси

Висшата лига започна този петък (5), английският футболен шампионат, който празнува 30 години от съществуването си в настоящия си формат. За много хора, особено за дежурните залагачи, това е най-оспорваният турнир в света. Достатъчно забавяне и вижте къде можете да гледате мача между Евертън и Челси:

Мачът се провежда тази събота (6), от 13:30 ч. (време в Бразилия), за първия кръг на английския шампионат. Сега го вземете и го запишете в дневника си. Мачът ще бъде излъчен на живо по ESPN, по затворена телевизия и по звезда+, в поточно предаване.

ПУБЛИЧНОСТ

Вижте всички игри от първия кръг, който ще се проведе между 5 и 7 август по-долу:

• 07/08, 12:30 ч. – Уест Хям x Манчестър Сити – Олимпийски стадион в Лондон

В първия мач от Висшата лига Арсенал откри сезон 2022/2023 с победа с 2:0 над Кристъл Палас, като гост.

Още при дебюта на Арсенал имаше гол на бразилец. 21-годишният нападател Габриел Мартинели откри резултата в 19-ата минута на първото полувреме.