Brabas do Timão mlátí a stávají se dvojnásobnými šampiony Superpoháru

Dvojnásobná vítězka ženského Superpoháru Corinthians tuto neděli ráno snadno porazila Flamengo (12). Brankami Tamires, dvakrát a Milene, také dvakrát, Brabas z týmu São Paulo porazil Flamengo 4:1.Čestný gól pro červenočerný tým byl od Daiane.

Corinthians tlakem od začátku a gólem před první minutou hry se do přestávky dostali do tříbrankového vedení. Když byla Neo Química Arena plná, děvčata z Timão se Flamengo nezmocnila a zvládla senzační souboj.

PUBLICITA

Brabas do Timão vyhrál a stal se dvojnásobným šampionem Superpoháru (Twitter Reproduction. Foto: Rodrigo Gazzanel / Ag. Corinthians)

Brabas, jak jsou doly Corinthians známé, mají nyní v soutěži dva tituly. Tým São Paulo je jediným, který vyhrál Superpohár, který začal v roce 2022.

Dnešním triumfem získává tým São Paulo ceny 500 300 R$. Flamengo, vicemistryně, bere XNUMX XNUMX R$ do Rio de Janeira.