Obrazový kredit: AFP

Německo remizuje se Španělskem a v soutěži zůstává naživu; zjistěte více o 8. dni mistrovství světa

Po 185 minutách tým Kostariky poprvé vystřelil na branku na mistrovství světa a porazil Japonsko. Vše, co se děje v tento 8. den šampionátu, sledujte zde na Curto Zprávy.

🔎 PANEL 🔎

⚽ 07h – Japonsko 0 x 1 Kostarika (Tj.

⚽ 10:XNUMX – Belgie 0 x 2  Jižní Afrika (Tj.

⚽ 13:XNUMX – Chorvatsko 4 x 1  Kanada (Tj.

⚽ 16:XNUMX – Španělsko 1 x 1  Německo (Tj.

PRVNÍ Střela na branku 🇨🇷

Po 185 minutách se tým Kostariky poprvé vystřelil na branku na mistrovství světa a porazil Japonsko. První – a zatím jedinou – šanci týmu využil záložník Fuller, který zaručil vítězství Kostariky.

PUBLICITA

STAČÍ ZPÍVAT HYMNU 🇲🇦

Maroko po zahrání hymny proti Belgii mění brankáře. Bono na rozcvičce cítil bolest, zazpíval hymnu, ale do hry nešel.

Marocké vítězství má Klon a výsměch „belgické generaci“

Brazilci slaví vítězství, díky kterému Maročané ve skupině F předstihli Belgii.

PUBLICITA

VÝBĚR BIEBERA 🇨🇦

Kanada začala vyhrávat, ale chorvatský tým otočil zápas a nakonec vyhrál duel mistrovství světa 2022 4:1.V sítích Brazilci požádali Justina Biebera, aby posílil kanadský tým.

PRVNÍ CÍL A VYŘAZENÍ 🇨🇦

Alphonso Davies vstřelil první gól Kanady v historii mistrovství světa, bohužel tým skončil vyřazen po prohře s Chorvatskem.

Ronaldo posílá otevřený dopis Neymarovi: „Vrať se silnější“ 🇧🇷

PUBLICITA

Bývalý útočník Ronaldo, „fenomén“, si tuto neděli přál (27), aby se Neymar vrátil „silnější“ po zranění pravého kotníku, které ho prozatím vyřadilo z posledních dvou zápasů Brazílie ve skupinové fázi. Světový pohár z Kataru.