Corinthians porazí Inter a postoupí do finále brazilského Superpoháru žen

Tyto ženy předvádějí show v Superpoháru! Tento čtvrtek (9.) si ženský fotbalový tým Corinthians zaručil svou účast ve finále turnaje poté, co porazil Internacional 2:1.Timão "Brabas" se příští neděli (12) utká v hledání titulu s hráčkami Flamenga.

Pokud Corinthians ve finále porazí červeno-černé hráče, Corinthians dosáhnou druhého mistrovství soutěže, která měla loni první ročník.

PUBLICITA

Tento čtvrteční zápas (9) proti Interu měl sice bezbrankový začátek, ale skóre otevřeli hráči Timãa ve 13. minutě druhého poločasu, kdy na pravém křídle dominoval Gabi Portilho a nacentroval, aby se poprvé trefil Diany.

Ve 24 letech zvýšil tým Parque São Jorge svou výhodu, když Tamires penaltu s velkou dovedností.

V 39 letech Priscila stále platila za Gurias Coloradas. Corinthians však zápas zvládli až do závěrečného hvizdu, aby se kvalifikovali.