Obrazový kredit: AFP

Francie porazí Anglii a pokusí se překonat šance v semifinále

S napětím až do poslední minuty postoupil Le Bleus do semifinále poté, co porazil Anglii 2:1. Nyní, po vítězství tuto sobotu (10), se Francie utká s Marokem v boji o druhý titul mistra světa v řadě.

Brankami Tchouaméniho a Girouda se francouzský tým prosadil proti Anglii, která zase skórovala s Harrym Kanem. Kane, nyní s 53 góly, přebírá nejlepšího střelce anglického týmu poté, co překonal Rooneyho.

PUBLICITA

Zápas, který řídil Brazilec Wilton Pereira Sampaio, byl plný faulů. Padla dokonce penalta, kterou promarnil anglický nejlepší střelec Harry Kane. Míč skončil na tribuně.

Na konci přestávky měla Anglie ještě šanci na vyrovnání Rashfordem po přímém kopu, ale míč nenápadně trefil zvenčí síť.

Nyní se soustředíme na semifinále, proti kterému bude čelit francouzský tým Jižní Afrika chtějí odvrátit jakoukoli možnost rozrušení poté, co africký tým vyřadil Španělsko a Portugalsko ve vyřazovacích fázích.