Premier League, 30 let: podívejte se, kde můžete sledovat zápas mezi Evertonem a Chelsea

Premier League začala tento pátek (5), anglický fotbalový šampionát, který slaví 30 let existence ve svém současném formátu. Pro mnoho lidí, zejména sázkaře ve službě, je to nejspornější turnaj na světě. Teď už dost zdržování a podívejte se, kde můžete sledovat zápas mezi Evertonem a Chelsea:

Utkání se hraje tuto sobotu (6.) ve 13:30 (brasílského času) o první kolo anglického šampionátu. Nyní si to vezměte a zapište si to do deníku. Zápas bude živě vysílán na ESPN, na uzavřené televizi a dále Hvězdička +, ve streamování.

PUBLICITA

Níže se podívejte na všechny hry z prvního kola, které se koná mezi 5. a 7. srpnem:

• 07., 08:12 – West Ham x Manchester City – Londýnský olympijský stadion

V prvním zápase Premier League zahájil Arsenal sezónu 2022/2023 vítězstvím 2:0 nad Crystal Palace ve venkovním utkání.

Hned při debutu Arsenalu padl gól od Brazilce. Útočník Gabriel Martinelli, 21 let, otevřel skóre v 19. minutě prvního poločasu.