Poté, co Argentina vyhraje mistrovství světa, bude Buenos Aires postaveno v Upland metaverse

Buenos Aires bude postaveno v horském metavesmíru. Po finále mistrovství světa 2022 minulou neděli (18) bylo rozhodnuto, které hlavní město bude z platformy přestavěno. Tato iniciativa je výsledkem partnerství mezi FIFA a Upland s názvem #OWNYOURCOLORS. Kromě vzpomínkové akce pro vítězný národ byly během soutěže prodány tisíce žetonů.

Naši sousedé budou moci počítat s verzí Buenos Aires v Upland

Navzdory tomu, že Upland oznámil několik hodin předtím v brazilské komunitě platformy, 60 % by upřednostnilo vítězství Francie, aby Paříž zastupovala v metaverse, bylo to jihoamerické město, které bylo v té době nejprestižnější. Nyní nejznámější pohlednice v Argentina, Obelisk, bude hlavním hrdinou nové konstrukce v metavesmíru.

PUBLICITA

Kromě vybudování hlavního města země, která vyhrála mistrovství světa, byla společnost Upland zodpovědná také za více než 200 XNUMX NFT prodaných během akce v Kataru. Díky partnerství s nejvyšším řídícím orgánem světového fotbalu si fanoušci tohoto sportu mohli zakoupit hry, boty, trička a plakáty v žetonech.

Generální ředitel platformy v Brazílii Ney Neto řekl, že: „Kromě oznámení dalšího horského města budou hlavní sběratelé soutěžit v losování o exkluzivní NFT Lusail, krásný závěrečný stadion, který se jistě stane cenným. virtuální vlastnost v metaverse. Fanouškům, kteří získají nejvyšší skóre, budou také distribuovány jedinečné suvenýry z mistrovství světa, jako jsou videa z nejlepších okamžiků her.“