Horvátország legyőzi Marokkót, és megszerezte a 3. helyet a világbajnokságon

Morrocos mindennel jött, de az afrikaiak elszántsága nem volt elég a horvát csapat legyőzéséhez. A végeredmény 2 x 1 lett. Győzelemmel a horvát csapat a harmadik helyet szerezte meg a világbajnokságon.

Panel ????

⚽ 12 óra - Horvátország 2 x 1 Marokkó 🔜

Küzdj a dobogóért ????

Nagy küzdelem volt a dobogóért. A horvátok elkezdtek nyerni, de az afrikaiak üldözték az eredményt, és az első félidőben 1-1-re elhúztak. Ám az első félidő vége előtt Horvátország remek gólt lőtt, esélye sem volt a marokkói védőnek.

HIRDETŐ

Több mint 3. hely

A marokkóiak és horvátok számára a szombati párharc (17) jóval több volt a harmadik helynél. A meccset döntőnek tekintették.

Marokkó hadjárata a vereséggel együtt is történelminek számít. Ilyen messzire még soha nem jutott afrikai csapat Világkupa.

A jelenlegi második horvátok megismételték, amit a csapat a 98-as világbajnokságon, amikor legyőzte Hollandiát és megszerezte a harmadik helyet. Zlatko Dalic edző számára ez a világbajnokság egy ragyogó pálya kezdetét jelentette az ország számára. Ezen a szombaton pedig ismét büszkévé tették rajongóikat.