Brabas pokonuje Timão i zostaje dwukrotnym mistrzem Supercup

Dwukrotna mistrzyni Superpucharu Kobiet Corinthians z łatwością pokonała Flamengo w ten niedzielny poranek (12). Brabas z drużyny São Paulo po dwóch golach Tamiresa i dwukrotnie Milene rozgromił Flamengo 4: 1. Honorowym golem dla drużyny czerwono-czarnych padł Daiane.

Naciskając od początku i zdobywając bramkę przed pierwszą minutą meczu, Corinthians przed przerwą objęli trzybramkowe prowadzenie. Gdy Neo Química Arena była pełna, dziewczyny z Timão nie przejęły Flamengo i zdołały spektakularnie pokonać.

Brabas do Timão rzuca się i zostaje dwukrotnym mistrzem Supercup (Reprodukcja na Twitterze. Zdjęcie: Rodrigo Gazzanel / Ag. Corinthians)

Brabas, jak nazywa się kopalnia Corinthians, ma obecnie w rywalizacji dwa tytuły. Zespół z São Paulo jako jedyny zdobył Superpuchar, który rozpoczął się w 2022 roku.

Dzięki dzisiejszemu triumfowi drużyna z São Paulo wygrywa nagrody o wartości 500 300 R$. Wicemistrzostwo Flamengo zabiera XNUMX XNUMX R$ do Rio de Janeiro.