Źródła obrazu: AFP

Niemcy remisują z Hiszpanią i nadal pozostają w rywalizacji; dowiedz się więcej o 8. dniu Pucharu Świata

Po 185 minutach drużyna Kostaryki oddała pierwszy celny strzał na bramkę w Pucharze Świata i pokonała Japonię. Śledź wszystko, co wydarzy się 8. dnia mistrzostw tutaj Curto Aktualności.

🔎PANEL 🔎

⚽ 07h — Japonia 0 x 1 Kostaryka

⚽ 10:XNUMX — Belgia X 0 2 Marrocos

⚽ 13:XNUMX — Chorwacja X 4 1 Kanada

⚽ 16:XNUMX — Hiszpania X 1 1 Niemcy

PIERWSZY STRZAŁ BELKOWY 🇨🇷.

Po 185 minutach drużyna Kostaryki oddała pierwszy w Pucharze Świata celny strzał na bramkę, pokonując Japonię, a pomocnik Fuller wykorzystał pierwszą i jedyną jak dotąd szansę swojej drużyny, zapewniając Kostaryce zwycięstwo.

TYLKO ZAŚPIEWAJ HYMN 🇲🇦

Maroko zmienia bramkarza w meczu z Belgią po zagraniu hymnu. Bono na rozgrzewce poczuł ból, zaśpiewał hymn, ale nie poszedł na mecz.

Zwycięstwo Maroka ma Klon i kpina z „pokolenia belgijskiego”

Brazylijczycy świętują zwycięstwo, dzięki któremu Marokańczycy wyprzedzili Belgię w grupie F.

WYBÓR BIEBERA 🇨🇦

Kanada zaczęła wygrywać, ale chorwacka drużyna odwróciła losy meczu i ostatecznie wygrała pojedynek w Pucharze Świata 2022 4: 1. W sieci Brazylijczycy poprosili Justina Biebera o wzmocnienie kanadyjskiej drużyny.

PIERWSZY CEL I ELIMINACJA 🇨🇦

Alphonso Davies strzelił pierwszego gola dla Kanady w historii Pucharu Świata, niestety drużyna zakończyła się eliminacją po porażce z Chorwacją.

Ronaldo wysyła list otwarty do Neymara: „Wróć silniejszy” 🇧🇷

Były napastnik Ronaldo, „Fenomen”, w tę niedzielę (27) żałował, że Neymar nie wróci „silniejszy” po kontuzji prawej kostki, która na razie wykluczyła go z dwóch ostatnich meczów Brazylii w fazie grupowej Pucharu Ligi Angielskiej. Puchar Świata z Kataru.