Corinthians pokonuje Inter i awansuje do finału Superpucharu Brazylii Kobiet

Te kobiety dają show w Superpucharze! W najbliższy czwartek (9) kobieca drużyna piłki nożnej Corinthians zapewniła sobie udział w finale turnieju po pokonaniu Internacional 2: 1. W przyszłą niedzielę (12) „Brabas” z Timão zmierzy się z zawodniczkami Flamengo w walce o tytuł.

Jeśli Corinthians pokonają w finale czerwono-czarnych graczy, to Corinthians sięgnie do drugiego mistrzostwa zawodów, które w zeszłym roku miały swoją pierwszą edycję.

Czwartkowy mecz (9) z Interem rozpoczął się bezbramkowo, ale wynik otworzyli podopieczni Timão w 13. minucie drugiej połowy, kiedy na prawym skrzydle dominował Gabi Portilho, który dośrodkował do Diany, która trafiła po raz pierwszy.

W wieku 24 lat zespół Parque São Jorge powiększył swoją przewagę, gdy Tamires z wielką umiejętnością wykonał rzut karny.

Mając 39 lat, Priscila nadal płaciła za Gurias Coloradas. Jednak Corinthians zarządzał grą aż do ostatniego gwizdka, aby zakwalifikować się.

(Źródło: Agência Brasil)

Otrzymuj wiadomości i newsletters z Curto Wiadomości za pośrednictwem Telegramu i WhatsApp.

Otrzymuj wiadomości i newsletters z Curto Wiadomości autorstwa Telegram e WhatsApp.