Premier League, 30 lat: sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Evertonu – Chelsea

W najbliższy piątek (5) rozpoczęła się Premier League, mistrzostwa Anglii w piłce nożnej, które świętują 30-lecie istnienia w obecnym formacie. Dla wielu osób, zwłaszcza graczy dyżurujących, jest to najbardziej sporny turniej na świecie. A teraz dość przeciągania i sprawdźcie, gdzie możecie obejrzeć mecz Evertonu – Chelsea:

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (6) o godzinie 13:30 (czasu brazylijskiego) i będzie dotyczył pierwszej rundy Mistrzostw Anglii. A teraz weź to i zapisz w swoim pamiętniku. Mecz będzie transmitowany na żywo w ESPN, w telewizji zamkniętej i dalej Gwiazda+, w transmisji strumieniowej.

Sprawdź poniżej wszystkie mecze pierwszej rundy, która odbędzie się w dniach 5–7 sierpnia:

• 07, godz. 08:12 – West Ham x Manchester City – Stadion Olimpijski w Londynie

Arsenal w pierwszym meczu Premier League rozpoczął sezon 2022/2023 zwycięstwem 2:0 nad Crystal Palace na wyjeździe.

Zaraz po debiucie Arsenalu padł gol Brazylijczyka. Napastnik Gabriel Martinelli, lat 21, otworzył wynik w 19. minucie pierwszej połowy.