Rayssa Leal wygrywa etap skateboardingu w Recife; Gabi Mazetto zdobywa tytuł mistrza kraju

Rayssa Leal, nasza deskorolkowa „wróżka”, wygrała STU Recife, ostatni etap krajowego wyścigu i zajęła drugie miejsce w rankingu. Tytuł mistrza kraju przypadł Gabi Mazetto. Oboje świętowali razem swoje zwycięstwa!

W finale ulicznym kobiet, który odbył się w tę niedzielę (18) w Recife, Rayssa uzyskała 18,67 punktu w porównaniu z 13,02 Karolina Karolina i 12,61 Mariana Gabriela.

Gazecie „Estado de S.Paulo” „wróżka” powiedziała, że ​​jest bardzo zadowolona z nowego osiągnięcia:

„Myślę, że miałem jeden z najlepszych finałów, wykonałem kilka trików, a publiczność bardzo pomogła. Było warto – kolejne podium u boku tej pięknej publiczności z północnego wschodu. W przyszłym miesiącu odbędą się kolejne mistrzostwa” – zadeklarował.

Rayssa z łatwością wykonywała manewry i ukończyła etap w Recife, zanim jej przeciwnicy ukończyli swoje okrążenia.

Gabi Mazzeto, który już prowadził w rankingu, zdobył brazylijski tytuł w skate street. "Chcę płakać. Przyjechałem tu na treningi, mogę jeździć na łyżwach i cieszyć się rodziną” – powiedział. (GE)

Dwie perełki naszego skateboardingu wspólnie świętowały swoje zwycięstwa.