Заслуге за слике: АФП

Немачка ремизира са Шпанијом и остаје жива у такмичењу; сазнајте више о 8. дану Светског првенства

Након 185 минута, екипа Костарике је упутила свој први ударац ка голу на Светском првенству и победила Јапан. Пратите све што се дешава овог 8. дана првенства Curto Новости.

🔎 ПАНЕЛ 🔎

⚽ 07х — Јапан 0 к 1 Костарика

⚽ 10х — Белгија КСНУМКС КСНУМКС х Мароко

⚽ 13:XNUMX — Хрватска КСНУМКС КСНУМКС х Канада

⚽ 16:XNUMX — Шпанија КСНУМКС КСНУМКС х Немачка

ПРВИ ГОАЛ УДАР 🇨🇷

После 185 минута, екипа Костарике је упутила први ударац ка голу на Светском првенству и победила Јапан, а прву – и једину – шансу тима до сада, искористио је везиста Фулер, гарантујући победу Костарики.

ОГЛАШАВАЊЕ

САМО ПЕВАЈ ХИМНУ 🇲🇦

Мароко мења голмана против Белгије након свирања химне. Боно је осетио бол на загревању, певао је химну, али није отишао на утакмицу.

Победа Марока има Клон и исмевање „белгијске генерације“

Бразилци славе победу због које су Мароканци претекли Белгију у групи Ф.

ОГЛАШАВАЊЕ

БИЕБЕР СЕЛЕЦТИОН 🇨🇦

Канада је почела да побеђује, али је хрватски тим преокренуо игру и на крају победио на дуелу Светског првенства 2022. са 4-1. У мрежама су Бразилци тражили од Џастина Бибера да појача канадски тим.

ПРВИ ГОЛ И ЕЛИМИНИСАЊЕ 🇨🇦

Алпхонсо Давиес је постигао први гол Канаде у историји Светског првенства, али је нажалост тим на крају елиминисан након пораза од Хрватске.

Роналдо послао отворено писмо Нејмару: „Врати се јачи“ 🇧🇷

ОГЛАШАВАЊЕ

Бивши нападач Роналдо, 'Феномен', пожелео је ове недеље (27) да се Нејмар врати "јачи" после повреде десног скочног зглоба због које је за сада искључен из последње две утакмице Бразила у групној фази такмичења. Светско првенство из Катара.