Коринтијанс је победио Интер и прошао у финале Суперкупа Бразила за жене

Ове жене праве шоу у Суперкупу! Овог четвртка (9), женски фудбалски тим Коринтијанса гарантовао је своје присуство у финалу турнира пошто је победио Интернационал са 2: 1. Тимаов „Брабас“ ће се следеће недеље (12) суочити са играчима Фламенга у потрази за титулом.

Ако Коринтијанси у финалу савладају црвено-црне играче Цоринтхианс стићи ће до другог шампионата такмичења, које је своје прво издање имало прошле године.

ОГЛАШАВАЊЕ

Утакмица овог четвртка (9) против Интера почела је без голова, али су резултат отворили Тимаови играчи у 13. минуту другог полувремена, када је Габи Портиљо доминирао на десном крилу и центрирао за Дијанија да први пут погоди.

У 24, тим Паркуе Сао Хорхе је повећао своју предност, када је Тамирес одлично извео пенал.

Са 39 година Присцила је и даље плаћала Гуриас Цолорадас. Међутим, Коринтијанс је успео да игра све до последњег звиждука да би се квалификовао.