Премијер лига, 30 година: погледајте где можете да гледате утакмицу између Евертона и Челсија

Овог петка (5) почела је Премијер лига, енглеско фудбалско првенство које у садашњем формату слави 30 година постојања. За многе људе, посебно дежурне играче, то је најспорнији турнир на свету. Сада доста одуговлачења и погледајте где можете да гледате утакмицу између Евертона и Челсија:

Утакмица се игра ове суботе (6), од 13:30 (по бразилском времену), за прво коло енглеског првенства. Сада узмите и запишите у свој дневник. Утакмица ће се преносити уживо на ЕСПН-у, на затвореној телевизији и даље Zvezda +, у стримингу.

ОГЛАШАВАЊЕ

У наставку погледајте све утакмице из првог кола које се игра између 5. и 7. августа:

• 07, 08:12 – Вест Хем к Манчестер Сити – Олимпијски стадион у Лондону

У првом мечу Премијер лиге, Арсенал је отворио сезону 2022/2023 победом од 2:0 над Кристал Паласом, у гостима.

Одмах на дебију Арсенала, постигао је гол Бразилца. Нападач Габријел Мартинели (21) отворио је резултат у 19. минуту првог полувремена.