Автори зображення: репродукція Twitter/WTA

Біа Хаддад перемагає і виходить до чвертьфіналу Ролан Гаррос

Бразильська тенісистка Біа Хаддад, 14-та ракетка світу, цього понеділка (132) обіграла іспанку Сару Соррібес (5-е місце) в майже чотиригодинному бою (XNUMX) і вийшла до чвертьфіналу турніру Ролан Гаррос.

Граючи на корті Suzanne Lenglen, Біа завершила партію в 2 сетах: 1 з рахунком 6-7 (3/7), 6-3 і 7-5.

ПУБЛІЦИДА

Бразилька змагатиметься за місце у півфіналі з туніскою Онс Жабер, номер 7 у світі, яка трохи більше ніж за годину легко обіграла американку Бернарду Пера (36) із рахунками 6-3 та 6-1.

Біа та Соррібес провели одну з найкращих ігор турніру, найдовшу в році на жіночій схемі, в якій наступальний репертуар бразильки збігався з грою іспанки в тиловій зоні.

Соррібес, яка ніколи не виходила далі третього раунду Великого шолома, показала, що повністю одужала після перелому правої стопи, через який вона не грала з вересня минулого року до квітня цього року.

ПУБЛІЦИДА

Біа, яка переживає найкращий етап своєї кар'єри у віці 27 років, стала першою бразилькою, яка дійшла до чвертьфіналу Ролан Гаррос з часів Марії Естер Буено в 1968 році.

Тенісистка з Сан-Паулу була фаворитом і, здавалося, була на шляху до тихої перемоги, коли вела 5-2 у першому сеті, але Соррібес відреагувала трьома брейками та змусила тай-брейк, який вона виграла 7/ 3.

Іспанець зберіг темп і повів у другому сеті з рахунком 3:0, але цього разу Біа відреагував і виграв шість геймів поспіль, зрівнявши рахунок.

ПУБЛІЦИДА

У вирішальному сеті, коли обидві вже боролися з втомою, Біа подала на закриття матчу в 12-му геймі та закріпила перемогу в своєму четвертому матч-болі.