Автори зображення: AFP

Пеле просить Неймара залишитися в бразильській команді і пестить Річарлісона

Пеле віддав належне Неймару після поразки Бразилії від Хорватії на Чемпіонаті світу. У повідомленні в Instagram Король футболу похвалив: "його спадщина далека від кінця". Неймар забив гол у додатковий час, а потім вилетів за пенальті в чвертьфіналі Кубка Катару. Пеле також прокоментував пост Річарлісона: "ви змусили Бразилію посміхнутися".

«Продовжуйте надихати нас. Я продовжуватиму радіти кожному голу, який ти забиваєш, як я робив у кожному матчі, коли бачив тебе на полі», – завершив «Король» довге повідомлення Неймару-молодшому в Instagram.

ПУБЛІЦИДА

Пеле, який залишається в клініці Сан-Паулу для повторної оцінки лікування раку товстої кишки, виявленого минулого року, шкодує про результат (1-1 за 120 хвилин і поразка 4-2 за пенальті), але намагався надати підтримку 30-річний гравець.

Гравець ПСЖ досяг цього рекорду в 124 іграх, тоді як Едсон Арантес до Насіменту, відомий як Пеле, зробив це в 92 іграх між 1957 і 1971 роками.

Після вильоту Неймар поставив під сумнів своє продовження в національній збірній, не гарантувавши на 100%, що він знову одягне «класики». Але Пеле закликав зірку залишитися в команді.

ПУБЛІЦИДА

У нього були слова прихильності до Річарлісона

Король Пеле також висловив слова прихильності та потіхи зірці Річарлісону, який відіграв перший тайм матчу проти Хорватії, але в підсумку його замінив тренер Тіте.

У коментарі до публікації Рочарлісона Пеле каже: «Просто продовжуй, хлопче. І ніколи не змінюватися. Ви змусили Бразилію посміхнутися».