Автори зображення: AFP

ПСЖ перемагає Труа та лідирує у чемпіонаті Франції; Забивали Неймар, Мессі та Мбаппе

«Парі Сен-Жермен» зберіг лідерство у чемпіонаті Франції, перемігши «Труа» вдома цієї суботи (4) у тринадцятому турі Ліги 3 у захоплюючій грі. У турнірній таблиці столична команда досі не має поразок і випереджає «Ланс», що йде другим, на п’ять очок. Неймар, Мессе та Мбаппе були зірками матчу.

Зірки ПСЖ під керівництвом тріо «MNM» (Мессі-Неймар-Мбаппе) добре відреагували, щоб вирвати команду з неприємностей і залишити три очки на «Парк дос Прінсіпес». Мессі та Неймар були головними героями, кожен з яких по голу та результативній передачі.

ПУБЛІЦИДА

Труа, який займає одинадцяте місце, відкрив рахунок у Парижі, забив Мама Бальде лише на 3-й хвилині. На 24-й хвилині іспанець Карлос Солер зрівняв рахунок, виконавши красивий дриблінг після результативної передачі Неймара, але на 52-й хвилині Бальде знову вивів Труа вперед.

Тоді Мессі, здавалося, керував реакцією парижан, завдавши сильного удару лівою ногою на 55-й хвилині. На 62-й хвилині аргентинська зірка віддала ідеальний асист на Неймара, який завершив ідеально, вивівши місцеву команду вперед на табло.

Наступ ПСЖ був тотальним, і шанси з'являлися. «Труа» додав азарту в останні хвилини, скоротивши рахунок до 4-3 на 88-й хвилині, забив гол Анте Палаверси, але рахунок так і не змінився, і три очки залишилися в Парижі.

ПУБЛІЦИДА

Це третя перемога ПСЖ поспіль у Лізі 1, і до цього тріумфу додається кваліфікація до XNUMX/XNUMX фіналу Ліги чемпіонів.

Таким чином, чемпіон Франції прибуде з високим моральним настроєм на гру в середу в Турині проти Ювентуса в кінці групового етапу Ліги чемпіонів, де вони прагнуть фінішувати як лідер своєї групи, щоб, теоретично, провести менш складний матч в 1/8 фіналу.