Автори зображення: AFP

Без Кріштіану Роналду Португалія розгромила Нігерію в товариському матчі перед чемпіонатом світу

Навіть без зірки Кріштіану Роналду, у якого гастрит, португальці легко обіграли Нігерію з рахунком 4:17 цього четверга (XNUMX) у Лісабоні, напередодні своєї поїздки до Катару, щоб взяти участь у чемпіонаті світу.

КАРЛОС КОСТА / AFP

Чемпіон Європи-2016 відкрив рахунок у матчі з нігерійцями після пасу Жоау Фелікса на Діого Далота, який залишив м'яч у подарунок Бруну Фернандешу, щоб забити перший гол у грі на 9-й хвилині.

ПУБЛІЦИДА

Півзахисник Манчестер Юнайтед збільшив рахунок за допомогою пенальті. Незабаром після того, як Еммануель Денніс не реалізував пенальті у ворота африканської збірної, Гонсало Рамос і Жоау Маріу забили інші голи португальців.

Португалія дебютує на чемпіонаті світу наступного четверга (24) о Група H, проти Гани, яка ліквідувала саму Нігерію в повторному турі.

Після збірної Африки португальці зустрінуться з Уругваєм, який вибив їх у 2018/XNUMX фіналу ЧС-XNUMX, і закриють груповий етап проти Південної Кореї.

ПУБЛІЦИДА

А Кріштіану Роналду?

П'ятиразовий володар "Золотого м'яча" страждає на гастроентерит і відпочив під час товариського матчу цього четверга. За його відсутності Фернандо Сантос виставив на поле пару нападників у складі Андре Сілви та Жоау Фелікса.

Користуючись міжнародною перервою, що відкрилася цього тижня, Кріштіану Роналду дав вибухове інтерв'ютой, у якому він сказав, що почувається «зрадженим» директорами «Манчестер Юнайтед» та їхнім тренером Еріком тен Хегом, звинувачуючи їх у тому, що вони хочуть утримати його від англійського клубу.