Автори зображення: AFP

Товариські матчі чемпіонату світу: Мексика програла Швеції, а Німеччина не в захваті

У товариських матчах напередодні Чемпіонату світу Мексика поступилася Швеції, Німеччина перемогла тьмяний Оман, Аргентина розгромила Об’єднані Арабські Емірати, Хорватія перемогла Саудівську Аравію лише з рахунком у 1 гол, а Польща перемогла Чилі. Дізнайтеся більше про товариські матчі, які відбулися цієї середи (16).

Мексика проти Швеції

Вибір Мексика зазнав поразки від 2 1 у товариській грі, зіграній цієї середи в Іспанії, останньому тесті для команди тренера Херардо Мартіно перед чемпіонатом світу. Голи були лише у другому таймі. Збірна Мексики домінувала протягом більшої частини першого тайму, але була сюрпризована Швецією.

ПУБЛІЦИДА

Мексика відправляється в Доху в четвер і дебютує на Чемпіонаті світу 22 листопада проти Польщі в групі С, до якої також входять Аргентина і Саудівська Аравія.

Польща х Чилі

Збірна Польщі перемогла Чилі з рахунком 1:0, єдиний гол забив Кшиштоф Пятек на 39-й хвилині другого тайму.

Перед початком хвилиною мовчання вшанували пам'ять двох жертв ракетної катастрофи на території Польщі під час вторгнення Росії в Україну.

ПУБЛІЦИДА

Збірна Чилі, яка не пройшла кваліфікацію на Чемпіонат світу, домінувала більшу частину гри і мала чотири чисті моменти забити, але не змогла взяти верх над воротарем Лукашем Скорупським.

Зробивши ставку на контратаку, полякам вдалося замкнути рахунок. А Польща дебют в Чемпіонат світу 22 листопада проти Мексики, хутро Група С, до якого також входять Аргентина та Південна Корея.

Німеччина проти Оману

Судячи з коментарів у соцмережах, Німеччина не була в захваті: стриманою грою збірна Європи обіграла Оман з рахунком 1: 0. На 35-й хвилині другого тайму гол німців забив Ніклас Фюлькруг, нападник бременського «Вердера».

ПУБЛІЦИДА

A Німеччина дебютує на чемпіонаті світу проти японців 23 листопада. Після цього вони зустрінуться з Іспанією та Коста-Рікою Група Е.

Аргентина х Об'єднані Арабські Емірати

Зображення: Ryan LIM / AFP

гра Argentina був найцікавішим за день: збірна Південної Америки обіграла Об’єднані Арабські Емірати з рахунком 5:0 на стадіоні Мохаммеда Бін Заєда в Абу-Дабі.

Голи забили Хуліан Альварес, Анхель Ді Марія (2x), Ліонель Мессі та Хоакін Корреа.

ПУБЛІЦИДА

A Збірна Аргентини дебютує на чемпіонаті світу 22 листопада проти Саудівської Аравії в групі С, яка також включає Мексику та Польщу.

Хорватія проти Саудівської Аравії

Чинний віце-чемпіон світу розгромив Саудівську Аравію з рахунком 1-0 цієї середи (16). На стадіоні з невеликою кількістю вболівальників в Ер-Ріяді нападаючий Андрей Крамаріч забив останній гол у матчі, в якому Лука Модріч, володар «Золотого м’яча» у 2018 році, грав 30 хвилин.

Хорвати входять Група F чемпіонату світу разом із Бельгією, Канадою та Марокко, їхнім суперником у дебют 23 листопада на стадіоні Аль-Баyt.

ПУБЛІЦИДА

У свою чергу, Саудівська Аравія дебютує 21 листопада проти Аргентини, хутро Група C, де також розташовані Мексика та Польща.

Чого очікувати в найближчі кілька днів перед чемпіонатом світу?

Чемпіонат світу з футболу стартує наступної неділі, 20 листопада, матчем між Катаром – країною-господарем змагань – та Еквадором у групі А. Інші команди в групі, такі як Сенегал і Нідерланди, не гратимуть ігор до відкриття великого змагання. (Кинути)

Цього четверга (17) Іран зустрінеться з Нікарагуа в товариському матчі, який відбудеться о 13:XNUMX (за часом Бразиліа). У той же час Іспанія зустрінеться з Йорданією в Аммані.

Збірна Португалії також зустрінеться з Нігерією цього четверга (17-го), але не буде нападника Кріштіану Роналду, у якого гастрит, за словами тренера Фернандо Сантуша.

У п'ятницю (18) відбудеться матч Сербія – Бахрейн. Чемпіон світу Франція дотримується плану Бразилії і не проведе матчів до чемпіонату світу.