Брабас до Тімау бив і став дворазовим чемпіоном Суперкубка

Дворазовий володар жіночого Суперкубка Корінтіанс легко переміг Фламенго цієї неділі вранці (12). Завдяки голам Таміреса (двічі) і Мілене (також двічі) «Браба» з команди Сан-Паулу розбили «Фламенго» з рахунком 4: 1. Почесний гол для червоно-чорної команди забив Даяне.

Натиснувши з самого початку і забив гол до першої хвилини гри, Корінтіанс до перерви виграв у три голи. Коли арена Neo Quimica Arena була заповнена, дівчата з Тімао не заволоділи Фламенго і вдалось розгромити.

ПУБЛІЦИДА

Брабас до Тімау бив і став дворазовим чемпіоном Суперкубка (репродукція у Twitter. Фото: Rodrigo Gazzanel / Ag. Corinthians)

Brabas, як відомі шахти Corinthians, тепер має два титули в змаганні. Команда Сан-Паулу єдина, хто виграв Суперкубок, який стартував у 2022 році.

Завдяки сьогоднішньому тріумфу команда Сан-Паулу виграє 500 300 бразильських реалів у вигляді призів. Фламенго, який посідає друге місце, бере XNUMX XNUMX бразильських реалів до Ріо-де-Жанейро.