Автори зображення: AFP

Барса перемагає Реал автоголом Мілітао та лідирує в Кубку Іспанії

Барселона досягла хорошого результату цього четверга (2), вигравши 1-0 у своєму візиті до Реала, у першому матчі півфіналу Кубка Іспанії.Автогол від бразильця Едера Мілітао дозволить Барсі грати з перевагою на стадіоні Камп Ноу 5 квітня після чудових тренувань на витривалість на Сантьяго Бернабеу.

O Барселона йому пощастило в грі, в якій на нього тиснули «меренге», яких штовхали їхні вболівальники, які протягом місяця повинні будуть змінити результат у Барселоні.

ПУБЛІЦИДА

«Це правда, що ми маємо повернутися, але це буде не перший випадок, коли нам доведеться повертатися в поєдинку на вибуття», — попередив тренер білих Карло Анчелотті після гри.

O Реал Мадрид це практично замкнуло каталонців, які, не володіючи м'ячем, намагалися здолати господарів контратаками та дальніми м'ячами.

«Суперник тиснув на нас протягом усієї гри. Це спонукало нас грати так, але ми також повинні захищатися, це частина гри», – зізнався тренер «Барси» Хаві Ернандес після гри.

ПУБЛІЦИДА

Автогол Мілітао

«Меренге» зосередили свої атакувальні рухи зліва, де з’явився Вінісіус, головний герой напруженої боротьби з уругвайцем Рональдом Араухо, щоб закидати м’ячі в зону.

На 15 хвилині Карім Бензема не зарахував гол через офсайд (13′), а потім спробував удачу ще одним ударом, який захист відбив на кутовий (15′).

Капітан о Реал Мадрид провів не найкращий вечір під пильним наглядом захисників команди Барка, який перехопив кілька передач, що шукали француза.

ПУБЛІЦИДА

На тлі домінування «білих» невдалий пас від Едуардо Камавінги завершився ударом Франка Кесьє, який Тібо Куртуа взяв ногою, при цьому відскок потрапив у Мілітао, і м’яч увійшов у власні ворота (26′).

Гол переломив матч, який був гарячим багатьма фолами.

O Реал Мадрид проміняв панування на опади, в особі а Барка якому до перерви вдалося трохи більше контролювати м’яч.

ПУБЛІЦИДА

Перерва послужила для заспокоєння Реал Мадрид, який після повернення на поле відновив контроль над грою проти а Барселона дуже закритий ззаду.

«Ми провели хорошу гру з точки зору контролю, але не змогли забити», — нарікав Куртуа після матчу.

Тиск без винагороди

Вінісіус змусив Тер Штегена зробити рятівний сейв після отруєного навісу, і здавалося, що він опиниться у воротах Барси (49′).

ПУБЛІЦИДА

O Барселона, виштовхнутий у ваш район за допомогою Реал Мадрид, Рафінья мав вийти лише тоді, коли йому вдалося вкрасти м’яч.

Господарі надходили часто, але не створюючи реальної небезпеки перед воротами суперника, тоді як Барселона Я роблю ставку на контратаки, намагаючись скористатися просторами, залишеними позаду команди меренге.

Каталонці могли збільшити перевагу ще одним точним ударом Кесьє, але його одноклубник Ансу Фаті, який замінив Рафінью (69′), забрав м’яч з точної адреси (72′).

За останні 15 хвилин Барселона ледь покинув своє поле, але Реал Мадрид Я не міг знайти останню передачу, щоб зрівняти матч.

«Ми могли зробити краще, але в останній третині було складно знайти прогалини. Вони були дуже закриті, ми намагалися з хрестами, але ми не були дуже сильними», - сказав Анчелотті.

Родріго, який замінив Начо (67′), спробував щастя на останніх моментах, пробив повз (90′).

Команда меренге продовжувала оточувати ворота Тер Штегена, але опір команди Барселона Це спрацювало, команда здобула перемогу та перевагу.