Автори зображення: AFP

Німеччина зіграла внічию з Іспанією і залишилася в змаганні; дізнайтеся більше про 8-й день чемпіонату світу

Після 185 хвилин збірна Коста-Ріки завдала свого першого удару по воротах на Чемпіонаті світу та обіграла Японію. Слідкуйте за подіями цього 8-го дня чемпіонату тут на Curto Новини.

🔎 ПАНЕЛЬ 🔎

⚽ 07 год — Японія 0 x 1 Коста-Ріка

⚽ 10:XNUMX — Бельгія 0 х 2 Південна Африка

⚽ 13:XNUMX — Хорватія 4 х 1 Канада

⚽ 16:XNUMX — Іспанія 1 х 1 Німеччина

ПЕРШИЙ УДАР 🇨🇷

Через 185 хвилин команда Коста-Ріки завдала свого першого удару по воротах на Чемпіонаті світу й обіграла Японію.Півзахисник Фуллер скористався першим і єдиним шансом команди, гарантуючи перемогу Коста-Ріки.

ПУБЛІЦИДА

ПРОСТО СПІВАЙТЕ ГІМН 🇲🇦

Марокко змінив воротаря проти Бельгії після виконання гімну. Боно відчув біль на розминці, заспівав гімн, але на гру не пішов.

У перемозі Марокко є Клон і знущання над «бельгійським поколінням»

Бразильці святкують перемогу, завдяки якій марокканці випередили Бельгію в групі F.

ПУБЛІЦИДА

БІБЕР ВИБІР 🇨🇦

Канада почала вигравати, але збірна Хорватії переломила хід і виграла дуель ЧС-2022 з рахунком 4: 1. У мережі бразильці попросили Джастіна Бібера підсилити збірну Канади.

ПЕРШИЙ ГОЛ І ВИБІВ 🇨🇦

Альфонсо Девіс забив перший гол збірної Канади в історії Чемпіонатів світу, на жаль, команда вилетіла після поразки від Хорватії.

Роналду надіслав відкритого листа Неймару: «Повертайся сильнішим» 🇧🇷

ПУБЛІЦИДА

Колишній нападник Роналду, «Феномен», цієї неділі (27) побажав, щоб Неймар повернувся «сильнішим» після травми правої щиколотки, через яку він наразі не міг брати участь у двох останніх іграх Бразилії на груповому етапі Чемпіонат світу з Катару.