Автори зображення: репродукція

Бразилія завершує цикл перед Чемпіонатом світу хорошим футболом і розгромом над Тунісом у Парижі

В останньому матчі бразильської збірної перед Чемпіонатом світу в Катарі були видалення, плутанина, кинутий на поле банан, велика кількість голів і чудова гра Бразилії. Цього вівторка на «Парк де Пренс» у Парижі, наповненому тунісцями, Бразилія перемогла Туніс з рахунком 5:1, успішно завершивши свою поїздку до Франції та завершивши цикл підготовки до чемпіонату світу на високій ноті.

Рафінья провів блискучу ніч, забив два голи, Річарлісон також забив ворота, Неймар зробив те, що від нього очікували, вивівши команду в якості результативних передач, ведення та голу, а Педро замкнув рахунок, скориставшись шансом, який отримав у фіналі. етап.

ПУБЛІЦИДА

Консервативніша теоретична схема, яку обрав Тіте, з двома півзахисниками та плеймейкером Пакетою, все ж була образливою.Бразильці продемонстрували взаєморозуміння, порозумілися на полі та домінували над тунісцями протягом значної частини поєдинку. Він переважав, особливо в першому таймі, в якому чотири рази забив ворота.

Рафінья відкрив рахунок красивим ударом головою після кидка Каземіро. Незабаром після цього Туніс зрівняв рахунок, також на вершині, з Талбі, але це було все, що африканська команда зробила на початковому етапі. Гол змусив вибухнути стадіон, наповнений тунісцями, але це було навіть добре для команди Тіте, яка поклала м'яч на землю, відновила контроль над грою та забила три голи за 20 хвилин.

Рафінья подав Річарлісону, який скористався невдалою спробою захисту суперника створити лінію поза грою. 9-й номер домінував і пробив під воротаря. У ще одному випадку расизму вболівальник кинув банан на поле, коли бразильці святкували.

ПУБЛІЦИДА

Бразилія подолала расизм, а суперник, який володіє талантом і компетентністю, Неймар забив третій гол за допомогою пенальті, який, за своєю звичкою, виконав надзвичайно класно. Потрапивши на поле, номер 10 спричинив вигнання захисника Бронна, який грубо сфолив проти бразильської зірки. Рафінья, який перебував у чудовій формі, перетворив перемогу на розгром, забив четвертий гол красивим ударом низом із-за меж зони.

Тіте зазначив, що надасть Педро можливість, і він це зробив. Центрфорвард увійшов у другий тайм, рухався, активно брав участь в атаці та скористався шансом, який надав йому тренер, забивши чудовий гол, завершивши гру за участю Віні-молодшого та Неймара.

Педро був головним героєм другого тайму і гарною новиною для Тіте, набираючи очки з тренером менш ніж за два місяці до чемпіонату світу. Забивши п'ятий гол, Бразилія накрутила гру, як і проти ганців. Їм не загрожували тунісці, з одним менше, і з легкістю зберегли свою перевагу.

ПУБЛІЦИДА

Бразилія повернеться на поле лише 24 листопада, коли вона дебютує на чемпіонаті світу проти Сербії. Список із 26 спортсменів, які змагатимуться на турнірі в Катарі в пошуках шостої зірки, буде оголошено 7 листопада.

FICHÃO

БРАЗИЛІЯ 5 X 1 ТУНІС

БРАЗИЛІЯ – Аліссон; Данило, Маркіньос (Ібаньєс), Тьяго Сілва та Алекс Теллес (Ренан Лоді); Каземіро, Фред (Родриго) і Лукас Пакета (Віні-молодший); Рафінья (Антоні), Неймар і Річарлісон (Педро). Тренер: Тіте.

ТУНІС – Дамен; Дрегер (Валері), Талбі, Бронн і Бен Уанес; Схірі, Чаалелі (Хазрі), Лаїдуні та Сліман (Сліті); Джазірі (Гандрі) і Мсакні (Хенісі). Тренер: Джалель Кадрі.

ПУБЛІЦИДА

ГОЛИ – Рафінья, 10 і 39, Тальбі, 17, Річарлісон, 18 і Неймар, 28 хвилина першого тайму; Педро, 28 секунди.