жовта обкладинка AFP

Бразилія програла Ізраїлю в додатковий час і вилетіла з чемпіонату світу U20

Бразилія вилетіла в чвертьфінал Чемпіонату світу до 20 років цієї суботи (3) після поразки від Ізраїлю 3-2 у додатковий час після нічиєї 1-1 в основний час.

Збірна Ізраїлю була важким суперником від початку до кінця для «селесао», який відкрив рахунок лише на 11-й хвилині другого тайму з Маркосом Леонардо, одним із найкращих бомбардирів турніру з п’ятьма голами.

ПУБЛІЦИДА

Але перевага тривала недовго. У 15 років Анан Халайлі залишила все як і раніше.

За рівності в основний час гра перейшла в додатковий час, і на першій хвилині Матеус Насіменто вивів Бразилію вперед, але через дві хвилини Хамза Шиблі знову зрівняв рахунок для Ізраїлю.

У компенсований час першої половини додаткового часу Девід Тургеман обійшов Жана Педросо та Дугласа в зоні та пробив повз воротаря Кайке, щоб забити переможний гол ізраїльтян.

ПУБЛІЦИДА

В останньому відрізку Ізраїль все ж пропустив два пенальті поспіль. У першому Кайке врятував підопічного Ілая Мадмона; у другому нокаутував Ахмад Ібрагім.

* Текст цієї статті частково створено за допомогою засобів штучного інтелекту, найсучасніших мовних моделей, які допомагають у підготовці, перегляді, перекладі та конспектуванні текстів. Текстові записи були створені Curto Новини та відповіді від інструментів штучного інтелекту були використані для покращення кінцевого вмісту.
Важливо підкреслити, що інструменти штучного інтелекту – це лише інструменти, і остаточна відповідальність за опублікований контент лежить на Curto Новини. Використовуючи ці інструменти відповідально та етично, наша мета полягає в тому, щоб розширити комунікаційні можливості та демократизувати доступ до якісної інформації.