Бразилія перемогла Перу (1:0) у Лімі у 2-му раунді кваліфікації ЧС-2026

Бразилія перемогла Перу з рахунком 1:0 цього вівторка (12) у Лімі в кінці другого раунду південноамериканської кваліфікації до чемпіонату світу 2026 року.

Переможний гол «Селесао» був забитий Маркіньосом головою в останньому відрізку (90′), після подачі кутового Неймаром, який змусив замовкнути тисячі вболівальників, присутніх на Національному стадіоні.

ПУБЛІЦИДА

«Ми контролювали гру, коли могли. Це була дуже заслужена перемога», - сказав тренер Фернандо Дініс на прес-конференції.

«Я задоволений тим, що ми показали в сумарних результатах двох ігор. Це було дуже позитивно», – підкреслив тренер після другої перемоги поспіль у кваліфікації.

Бразилія лідирує у кваліфікації з 6 очками, за нею йде Аргентина з таким же показником, але з меншою різницею м'ячів.

ПУБЛІЦИДА

Перу посідає сьоме місце з одним очком разом із Чилі.

Південноамериканська кваліфікація гарантує шість місць на Чемпіонат світу 2026 року в Північній Америці, а команда, яка займе сьоме місце, має можливість пройти кваліфікацію, зігравши в плей-офф проти команди з іншого континенту.

Перу рятує VAR

Гра почалася з Бразилії глибше і з міцної оборони, а Перу намагалася пресингувати на очах понад 30 тисяч уболівальників на трибунах Національного стадіону, які не припиняли аплодувати.

ПУБЛІЦИДА

Стадіон, який вміщує приблизно 45 2022 людей, не був заповнений через санкції ФІФА за неналежну поведінку вболівальників проти Парагваю у відбірковому матчі XNUMX року.

Після перших 15 хвилин, коли Перу заволоділа ініціативою, Бразилія почала прокидатися і демонструвати свою характерну гру, генеруючи швидкі контратаки під керівництвом Неймара, Каземіро та Родріго після того, як вони краще розташувалися в центрі поля.

У 18 років Рафінья вперше налякав, завершивши швидку бразильську атаку під проводом Неймара.

ПУБЛІЦИДА

У 21 рік аргентинський арбітр Фернандо Рапалліні скасував гол Рафінья через офсайд.

Але перуанська команда продовжувала свою атакувальну гру під керівництвом свого капітана та найкращого бомбардира Паоло Герреро та Андре Каррільо, намагаючись досягти воріт Едерсона.

Застосовуючи швидкість і першокласний дотик своїх гравців, Бразилія домінувала в центрі і отруйними навісами намагалася пробити ворота Галлезе.

ПУБЛІЦИДА

У 29 років Річарлісон забив ворота бразильської команди, скориставшись навісом Даніло справа, який повернувся від ніг Неймара. Але арбітр скасував його після довгих консультацій з VAR.

У 44 роки «Ней» зробив сильний удар справа, який Галлезе відбив обома руками, в одному з найкращих захистів у дуелі.

У першому таймі збірна Перу лише одного разу загрожувала воротам бразильців – удар Герреро пройшов понад поперечину.

Наприкінці забиває Маркіньйос

Команда під керівництвом Фернандо Дініса не змінила стилю та інтенсивності нападу, щоб спробувати відкрити рахунок у другому таймі.

Перуанська команда посилила свою оборонну структуру, залучивши таких гравців, як Ренато Тапіа та Альдо Корсо в тилу.

Тренер Перу Хуан Рейносо випустив молодого нападника Жоао Грімальдо на початку другого тайму через травму Енді Поло, і ця заміна додала більшої швидкості атаці його команди.

Після першої години гри Бразилія посилила тиск і розмістила Перу ще більше на своєму полі, але не знайшла місця, щоб відкрити рахунок.

У 63 роки Дініз замінив Габріеля Жезуса на місці Річарлісона з метою надати своїй команді більше атакувальної сили.

Тим часом Рейносо змінив лаву запасних і додав нападника Рауля Руідіаса.

За останні п'ять хвилин гри Дініз зробив три заміни в надії влити більше енергії та перемогти.

І свято не змусило себе чекати. На 90-й годині Маркіньйос підійшов до штрафного майданчика суперника і головою пробив Неймару з кутового, який зробив рахунок 1:0, коли Перу вже святкувало нічию, як перемогу.

Нині лідер Бразилія прийме Венесуелу 12 жовтня, а Перу відвідає Чилі.