Сіті виграє класику проти Юнайтед у грі з дощем голів

Завдяки хет-трикам норвежця Ерлінга Халанда та Філа Фодена «Манчестер Сіті» виграв класичний матч проти «Манчестер Юнайтед» із вражаючим рахунком 6-3 цієї неділі в головному матчі 9-го туру Чемпіонату Англії. З 20 очками "Сіті", який займає друге місце в змаганні, знову відстає на одне очко від лідера "Арсеналу", який у суботу переміг "Тоттенхем" з рахунком 3:1, а "Манчестер Юнайтед" посідає шосте місце з 12.

Це була майже ідеальна гра для «городян», які скористалися натхненним полуднем Фодена (три голи) і Кевіна де Брюйне (дві гольові передачі), але головним чином гольовим поглядом Хааланда, який безпосередньо залучив п’ять із шести голів команди. , з хет-триком і двома результативними передачами.

ПУБЛІЦИДА

До перерви «Сіті» вже вело з рахунком 4:0, два голи від Фодена (на 44-й і 34-й хвилинах) і два від Халанда (на 37-й і XNUMX-й).

На 11-й хвилині за "Юнайтед" відзначився бразилець Ентоні, але Хааланд і Фоден ще більше збільшили перевагу "городян".

На останніх хвилинах француз Антоні Марсьяль ще двічі забив ворота «червоних дияволів», зробивши поразку трохи почеснішою.

ПУБЛІЦИДА

Хааланд, найкращий бомбардир Прем'єр-ліги, вже забив 14 голів у восьми іграх цього сезону. У свої 22 роки норвежець показав, що він не просто «вбивця» в цій області, і, здається, ідеально інтегрував себе в колективний план, як цього хоче тренер Хосеп Гвардіола. Підтвердженням цього є дві результативні передачі на Фодена.

«Це зовсім не погано. Ми забили шість голів. Це неймовірно, виграти вдома, забивши шість голів – це щось цінне», – відзначив норвезький нападаючий після свого першого манчестерського дербі.

«Ми завжди хочемо підніматися і атакувати. Ось що мені подобається в цій команді", - додав він.