Корінтіанс перемагає Інтер і виходить у фінал жіночого Суперкубка Бразилії

Ці жінки влаштовують шоу на Суперкубку! Цього четверга (9) жіноча футбольна команда «Корінтіанс» гарантувала собі присутність у фіналі турніру після перемоги над «Інтернасьоналом» з рахунком 2: 1. «Брабас» Тімао зустрінеться з гравцями «Фламенго» наступної неділі (12) у пошуках титулу.

Якщо «Корінтіанс» обіграє «червоно-чорних» у фіналі, то Коринтян досягне другого чемпіонату змагань, які вперше відбулися минулого року.

ПУБЛІЦИДА

Гра цього четверга (9) проти «Інтера» розпочалася без забитих голів, але рахунок відкрили гравці «Тімау» на 13-й хвилині другого тайму, коли Габі Портілью домінував на правому фланзі та прострілив на Діані, щоб влучити в перший раз.

У 24 роки команда Parque São Jorge збільшила свою перевагу, коли Тамірес чудово виконав пенальті.

У 39 років Прісцила все ще платила за Gurias Coloradas. Однак «Корінтіанс» впорався з грою до фінального свистка, щоб кваліфікуватися.