Прощання з тенісним гігантом: Федерер завершив кар'єру поразкою в парному розряді разом з Надалем у Кубку Лейвера

Швейцарський тенісист Роджер Федерер поставив хрест на своїй блискучій кар'єрі, програвши в парному розряді разом з іспанцем Рафаелем Надалем на Кубку Лейвера, проти американців Джека Сока і Френсіса Тіафо. Сок і Тіафо завершили гру в двох сетах: 2 з рахунком 1-4, 6-7 (6/7) і 2-11 за дві години 9 хвилин.

Федерер мав перевагу на подачі на «супертайй-брейку», щоб попрощатися з перемогою, але найважливішим було вшанування 41-річного тенісиста з 20 титулами Великого шолома, який був емоційно схвильований після завершення матч.

ПУБЛІЦИДА

Можливо, прощання було не таким, про яке мріяли Федерер і його великий друг Надаль, яких на трасі знають під абревіатурою «Федал», оскільки воно не закінчилося перемогою, але незважаючи на те, що Кубок Лейвера не є офіційним змаганням, Сок і Тіафо вони боролися за результат, щоб зрівняти рахунок 2-2, в якому протистоять одна одній команда з Європи та інша з решти світу.

У збалансованому першому сеті з перевагою подавачів обидві команди зберегли свою подачу, і все вирішилося в кінцівці: американці не скористалися «брейк-пойнтом», щоб залишитися попереду на табло, в ході, який Федерер врятувався «смашом», а в наступній партії європейці не пробачили і зробили брейк, зробивши рахунок 1:0.

У другому сеті подачі обох пар втратили результативність і були «розриви» з боку в бік до настання вирішального моменту.

ПУБЛІЦИДА

З рахунком 5-5 і подачею Надаля європейці врятували шість брейк-шансів від американців і були лише в одній партії від перемоги, але Сок і Тіафо зуміли завершити рахунок 7-6.

Ніби це голлівудський сценарій, де 9-8 для Федерера і Надаль На «матч-брейку» швейцарець мав свою подачу, щоб оголосити про перемогу, але він відправив правий у сітку, і американці не втратили помилку.

Сльози

«Це був чудовий день. Я сказав хлопцям, що я щасливий, а не сумний», – сказав Федерер, якому доводилося кілька разів переривати мову під час виступу, тому що він не міг стримати емоцій і плакав, особливо коли дякував батькам, дружині Мірці. , і його діти., всі присутні попрощалися.

ПУБЛІЦИДА

«Вона (Мірка) могла зупинити мене дуже-дуже давно, але не зробила цього і дозволила мені продовжувати. Це було неймовірно, дякую», - сказав швейцарець про підтримку дружини протягом усієї кар'єри.

«Грати з Рафою і мати тут усіх цих чудових (гравців), усіх цих легенд… Дякую!», — встиг сказати він у інший момент, додавши, що «дуже насолоджувався» кожним моментом прощання, ритуалами перед грою. і знову вийшов на корт, незважаючи на те, що визнав, що він не в чудовій формі.

До сліз Федерера після матчу приєдналися сльози Надаля, 17 2 глядачів, які заповнили лондонську OXNUMX Arena, і всіх фанатів Федерера. кросівки, який закрив главу в історії спорту з відставкою одного з найкращих гравців, які коли-небудь володіли ракеткою.