«Фламенго» перемагає «Велес» у вечір Педро і наближається до фіналу «Лібертадорес».

«Фламенго» провів ідеальний вечір цієї середи в Буенос-Айресі на стадіоні «Хосе Амальфітані», де Педро блищав і забив три голи, щоб здобути перемогу над «Велес Сарсфілд» з рахунком 4:0, у грі, дійсній для першого раунду півфіналу Лібераторс. чашка. Інший гол мирного тріумфу на аргентинській землі забив Евертон Рібейро. Менгао більше ніхто не тримає?

Яка ніч! Команда під керівництвом Дорівала Жуніора залишається непереможеною на континентальному турнірі, дуже близька до того, щоб забезпечити собі місце у фіналі. Зустріч із Велесом відбудеться наступної середи на Маракані, і аргентинській команді потрібно буде перемогти з різницею в чотири голи, щоб прийняти рішення до пенальті. Щоб пройти напряму, вам доведеться отримати перевагу в п’ять або більше голів.

ПУБЛІЦИДА

Дивіться найкращі моменти тут (ge)

Згуртована фламандська атака наштовхнулася на недосяжний захист і з часом все більше втратила його. Велес зробив багато помилок зі старту, від передачі м’яча до метки, і дозволив гостям почуватися дуже комфортно. У секторі атаки аргентинська команда пропустила молодого півзахисника Максимо Перроне, одного з найбільших моментів сезону, і завдала червоно-чорним невеликих проблем.

У першій вдалій атаці господарів Сантос відбив небезпечний удар Янсона. Незабаром після цього, на 31-й хвилині, «Фламенго» відповів, відкривши рахунок Педро, який виявився вільним у зоні, скориставшись новою помилкою Велеса в обороні, і відбив хороший навіс, зроблений захисником Лео Перейра.

Пізніше нічия ледь не сталася, коли Орельяно виконав штрафний і влучив у штангу, але вболівальники «Фламенго» не дали супернику захопитися цим ходом. На 45-му Габігол отримав м’яч від Жоау Гомеша в штрафному майданчику та зробив чудовий перший пас на Евертона Рібейро, який забив другий гол.

ПУБЛІЦИДА

Домінування бразильців продовжилося і в другому таймі. Добре організований півзахист, завдяки хорошій грі півзахисників Тіаго Майа та Жоау Гомеша, Фламенго не дозволив Велесу наблизитися до своєї зони та зумів швидко вийти на поле атаки. У 15 років Педро забив ще один гол, наприкінці красивої гри, відзначивши головним ударом через Хойоса після того, як отримав навісний м’яч від Габіголя, офіціанта вечора

Знервована та приголомшена аргентинська команда відчула атмосферу напруги, що виникла серед уболівальників, і була розгромлена суперником, який не припиняв шукати в атаці, навіть маючи хорошу перевагу.Тому Фламенго досяг четвертого голу, також забитого Педро , у ході якого він утримав м’яч після відбиття та забив його у сітку.

Файл

ТЕХНІЧНИЙ ДАНІ

ВЕЛЕС САРСФІЛД 0 X 4 ФЛАМЕНГО

ВЕЛЕС САРСФІЛД – Хойос; Хара, Де Йос Сантос, Валентин Гомес і Ортега; Касерес (Сеоане, Гараяльде, Орельяно (Хуліан Фернандес) і Янсон; Вальтер Бу (Осоріо) і Лукас Пратто. Тренер: Олександр Медіна.

ПУБЛІЦИДА

ФЛАМЕНГО – Сантос; Родінеї, Давід Луїс, Лео Перейра та Філіпе Луїс; Тьяго Майя (Відаль), Жоау Гомеш (Віктор Гюго), Евертон Рібейро (Дієго) і Арраскета (Пульгар); Габіголь (Евертон) і Педро Тренер: Дорівал Жуніор.

ГОЛИ – Педро на 31-й хвилині та Евертон Рібейро на 45-й хвилині першого тайму. Педро на 15 і 37 хвилинах другого тайму.