Автори зображення: AFP

Джордж Рассел перемагає у Формулі-1 Гран-прі Бразилії

O pilotБританець Джордж Рассел з Mercedes виграв цієї неділі (13) Гран-прі Формули-1 Бразилії на трасі Інтерлагос, випередивши свого товариша по команді та співвітчизника Льюїса Хемілтона та іспанця Карлоса Сайнца з Ferrari.

Рассел, який стартував з поул-позиції після перемоги в суботній спринтерській гонці, утримував лідерство від старту до фінішу, здобувши першу перемогу у своїй кар'єрі у Ф1.

ПУБЛІЦИДА

Початкова машина безпеки

Початок гонки цієї неділі ознаменувався аварією на першому колі за участю австралійця Даніеля Ріккардо (McLaren) і датчанина Кевіна Магнуссена (Haas), яка змусила автомобіль безпеки вилетіти на трасу.

Коли гонка відновилася, чинний чемпіон голландець Макс Ферстаппен (Red Bull), який стартував третім, намагався випередити Хемілтона, але в підсумку зачепив машину британця.

Обидва pilotВони залишили трасу, хоча Хемілтон зумів продовжити змагання та залишитися в боротьбі, тоді як Ферстаппен, отримавши більшу травму, був змушений піти в бокси, щоб змінити переднє антикрило. Крім того, голландець отримав п'ять секунд штрафу за інцидент.

ПУБЛІЦИДА

У фінальній частині Хемілтон, який тричі перемагав у Бразилії і прагнув перемоги, щоб стати першим pilotтой, хто в історії виграв принаймні одну гонку протягом 16 сезонів поспіль, він продемонстрував увесь свій досвід і якість і зумів подолати Сайнс і Переса, досягнувши другого місця на 45-му колі.

Черга Мердедеса

24-річний Рассел продовжував летіти до перемоги, у той час як Хемілтон залишився на другому місці, а на третьому Перес втратив сили та фінішував сьомим, випередивши Сайнца, Леклерка, Алонсо та Ферстаппена.

"Я не знаю, що сказати. Усі спогади про мою кар’єру зараз промайнули в мені. Будучи частиною цієї команди… Мені потрібно подякувати багатьом людям», – сказав емоційний Рассел після перемоги.

ПУБЛІЦИДА

У наступну неділю в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) завершиться сезон Кубка світу Формули-2022 1 року 22-ю та останньою гонкою року.