Автори зображення: AFP

Марокко перемагає та вибиває Португалію з Чемпіонату світу

Чемпіонат світу з футболу «Зебра»: у захоплюючій грі Марокко обіграла Португалію з рахунком 1:0 у чвертьфіналі, у матчі, який завершився цієї суботи вдень (10). Після перемоги Марокко стане першою африканською країною-півфіналістом чемпіонату світу з футболу.

Захоплююче і незвичайно. Гра між Марокко і Португалією не виправдала очікувань і знову провалилася: Марокко було само по собі шоу!

ПУБЛІЦИДА

Гол забив Ен-Несірі в першому таймі. А під кінець матчу збірна Марокко намагалася забити два голи на нуль, але м'яч не заходив.

Окрім того, що збірна Марокко вибила одну з фаворитів Чемпіонату світу – Португалію – команда Марокко увійшла в історію футболу як перша африканська команда, яка змагалася у півфіналі!