Автори зображення: AFP

Навіть з одним менше, «Атлетіко-ПР» перемагає «Палмейрас» у першій грі півфіналу Лібертадорес

«Атлетіко-ПР» переміг «Палмейрас» з рахунком 1:0 цього вівторка на Арені да Байшада в Курітібі в першій грі півфіналу Кубка Лібертадорес завдяки голу Алекса Сантани в першому таймі. Палмейрас, чемпіон двох останніх випусків континентального турніру, відчув відсутність через дискваліфікацію в півзахисті Густаво Скарпи та Даніло та перевершив лише в останній частині матчу, коли господарі грали з 10 через вилучення. Уго Мора.

Алекс Сантана, який скористався результативною передачею молодого Вітора Роке на 22-й хвилині, приніс «Фуракао» перемогу та припинив серію «Палмейраса» з 20 ігор без поразок у Лібертадорес у якості гостей, що є рекордом змагань і континентальною серією без поразок. цього сезону після 13 ігор.

ПУБЛІЦИДА

Завдяки такому результату Палмейрас змушений виграти вдома наступного вівторка, якщо він хоче зіграти в третьому поспіль фіналі турніру, тоді як нічия достатньо, щоб Атлетіко повернувся до фіналу Лібертадорес, те, що вони зробили лише в 2005 році, коли вони програли Сан-Паулу.

Підштовхувані вболівальниками гравці господарів поля прокинулися з плином хвилин і почали наближатися до воріт Вевертона.

Густаво Гомес на 14-й хвилині ледь не забив автогол після прострілу Уго Моури зліва, але дуже уважний Вевертон зумів уникнути голу.

ПУБЛІЦИДА

Без півзахисника Густаво Скарпи, їхнього найкращого гравця цього року, і без молодого Даніло, півзахист «Палмейраса» був сильно спотворений, чим півзахисники «Атлетіко», менш технічні та більш солідні, знали, як скористатися, щоб надати перевагу.

На 22-й хвилині Келлвен навісив справа, Муріло пробив головою, і м’яч потрапив до молодого Вітора Роке, який домінував і віддав результативну передачу на Алекса Сантану, якому достатньо було лише проштовхнути м’яч у ворота, щоб забити. перший гол у футболці «Урагану».

Гол надихнув команду з Парани, яка вирушила на пошуки другого, а Палмейрас намагався здивувати швидкими контратаками.

ПУБЛІЦИДА

Вердао більше не загрожував до 42-ї хвилини, коли Лопес головою пробив Роні зліва, який влучив у штангу.

Через кілька хвилин чинний чемпіон зазнав ще одного сильного удару, коли Рафаель Вейга, один з їхніх основних гравців, отримав травму та був змушений залишити поле.

Рівновага закінчилася на 69-й хвилині, коли Угу Моура отримав другу жовту картку та був вилучений з поля. Маючи ще одного гравця, «Палмейрас» пішов в атаку, хоча вони змогли дестабілізувати лише ударами з дистанції та стандартними ударами проти дуже добре розташованої оборони.

ПУБЛІЦИДА

Через кілька хвилин це був тренер Athletico-PR Луїс Феліпе Сколарі, якого також виключили через його скарги.

Два удари Габріеля Меніно з-за меж штрафного майданчика, які відбив Бенто, і удар Роні, який відбив голкіпер господарів, були найкращими шансами для Палмейраса, чий безперервний тиск на останніх хвилинах не був винагороджений.

Після відбору до півфіналу в героїчній серії пенальті проти Atlético-MG, Альвіверде тепер знову чіпляється за магію Allianz Arena, щоб перемогти наступного вівторка команду з Парани, яка в Brasileirão вже перемогла Palmeiras у São Паулу 2-0.

ПУБЛІЦИДА

Той, хто пройшов далі, змагатиметься у великому фіналі в Гуаякілі проти переможця іншого півфіналу між аргентинцями Велес Сарфілдом і Фламенго.