жовта обкладинка AFP

Палмейрас перемагає Барселону де Гуаякіль у Grupo Libertadores

Палмейрас переміг Барселону де Гуаякіль з рахунком 2: 0 в Еквадорі цієї середи в третьому турі групи С Кубка Лібертадорес.

Завдяки перемозі "Вердао" посідає друге місце в групі з тими ж шістьма очками, що й Болівар, який має кращу різницю м'ячів (+5 проти +1).

ПУБЛІЦИДА

У стартовому раунді болівійська команда перемогла в Асунсьйоні парагвайський «Серро Портеньйо» з рахунком 4:0.

Команда Сан-Паулу відкрила рахунок наприкінці першого тайму, коли Рафаель Вейга реалізував пенальті (45'+3), забитий після того, як воротар Віктор Мендоса збив нападаючого Роні в зоні.

Другий удар «Палмейраса» відбувся одразу після перерви, коли парагвайський захисник Густаво Гомес з’явився на другій штанзі та забив головою після подачі кутового (47′).

ПУБЛІЦИДА

Пасьянс

«Вердао» почав робити ставку на контратаки, використовуючи швидкість Роні та Дуду попереду, але в першому таймі наштовхнувся на захист Мендоси.

На чолі з найкращим бомбардиром Уругваю Агустіном Родрігесом і користуючись перевагою господарів, "Барселона" зуміла бути більш агресивною та забити більше на перших хвилинах, але трохи налякала голкіпера Вевертона.

До гри в цю середу команда Гуаякіля здобула дев'ять перемог і одну поразку в останніх десяти домашніх іграх на Лібертадорес.

ПУБЛІЦИДА

Після початкового тиску «Палмейрас» поступово домінував у матчі та ледь не відкрив рахунок на 33-й хвилині після удару Роні, який захист Еквадору відбив на лінії.

У другому таймі, вже виграючи з рахунком 2:0, бразильська команда була ефективнішою і не злякавшись впоралася з результатом.

У наступному раунді групи С «Палмейрас» 25 травня відвідає «Серро Портеньо» в столиці Парагваю, і перемога може залишити команду «Сан-Паулу» однією ногою в XNUMX/XNUMX фіналу.