Прем'єр-ліга, 30 років: дізнайтеся, де дивитися гру між "Евертоном" і "Челсі".

Цієї п’ятниці (5) розпочалася Прем’єр-ліга, чемпіонат Англії з футболу, який святкує 30 років існування в своєму поточному форматі. Для багатьох людей, особливо для гравців, це найбільш суперечливий турнір у світі. Досить зволікати і подивіться, де можна подивитися гру між Евертоном і Челсі:

Гра відбудеться цієї суботи (6), о 13:30 (за часом Бразиліа), у рамках першого раунду Чемпіонату Англії. А тепер візьміть і запишіть у щоденник. Матч транслюватиметься в прямому ефірі на ESPN, на закритому телебаченні та на Зірка +, у потоковому режимі.

• 07., 08:12 – Вест Гем x Манчестер Сіті – Олімпійський стадіон Лондона

У першому матчі АПЛ "Арсенал" відкрив сезон 2022/2023 з перемоги над "Крістал Пелас" з рахунком 2:0 на виїзді.

Прямо на дебюті «Арсеналу» був гол бразильця. На 21-й хвилині першого тайму рахунок відкрив 19-річний нападник Габріель Мартінеллі.