Ребека Андраде та Артур Норі завоювали бронзові медалі Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики
Кредити зображення: Репродукція/Instagram

Ребека Андраде та Артур Норі виграли бронзові медалі Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики

На прощання з культовою хореографією «Baile de Favela» Ребека Андраде повернулася до тренажерного залу в Ліверпулі, щоб виграти свою другу медаль на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики цієї неділі (6) і ще більше залишити своє ім’я в історії. 23-річний бразилець підбадьорив місцеву публіку та завоював бронзову медаль у вільних вправах з результатом 13.733. Золото виграла британка Джессіка Гадірова, а срібло – американка Джордан Чайлз.

Закриває змагання на цьому етапі чемпіонату світу бразилець Артур Норі блиснув на турніку та завоював бронзову медаль. Норі відкрився чудовою презентацією та став першим із результатом 14.466.

ПУБЛІЦИДА

Цим Бразилія побила свій рекорд за кількістю медалей на чемпіонатах світу, додавши три на цьому виданні.

Золото в брусах дісталося американцю Бруді Мелоуну (14.800), а срібло – японцю Дайкі Хашимото (14.700).

Остання спортсменка на паркеті Джессіка Гадірова завоювала золото з результатом 14.200. Срібло дісталося Чилі з результатом 13.833. Джейд Кері, також зі Сполучених Штатів, попросила переглянути свій результат і втратила очки, взявши бронзу, розділивши її з Ребекою Андраде, 13.773. П’яте місце посіла голландка Номі Віссер, шостою стала Твін Дженіфер Гадірова, сьомою – італійка Мартіна Маджіо, восьмою – японка Шоко Міята.

ПУБЛІЦИДА

Ребека Андраде, повна гімнастка

Ребека здобула медалі в чотирьох різних категоріях загалом на всіх чемпіонатах світу, в яких вона брала участь, у вільних вправах, індивідуальному багатоборстві, стрибках і брусах. Цієї неділі вона ще брала участь у фіналі на перекладині, але програлаpromeВаші шанси на медаль для бразильця в категорії. На місці Ребека це вже підтвердила Танець Фавела відтепер вона має почати замінюватися іншими хореографіями.

Ребека завершує чемпіонат світу як золота медалістка в багатоборстві безпрецедентним чином. У суботу (5) жінка з Гуарульюса також брала участь у фіналі змагань на брусах, але не змогла виграти жодної медалі. Маючи дві медалі, Ребека може зрівнятися зі своїм виступом на Чемпіонаті світу 2021 року в Кітакюсю, Японія, де вона виграла золото на опорних стрибках і срібло на брусах.