Автори зображення: AFP

Сан-Паулу переміг Атлетіко-ГО за пенальті та вирішив перемогу в чемпіонаті Південної Америки через 10 років

Через десять років після свого останнього міжнародного титулу, а саме Кубка Південної Америки, Сан-Паулу нарешті знову змагатиметься за континентальний титул. Цього четверга у матчі-відповіді півфіналу турніру команда здолала «Атлетіко-ГО» з рахунком 2:0, а рішення прийняли пенальті. У нападах він був ефективнішим і забезпечив собі рахунок 4-2.

Тепер у Сан-Паулу буде трохи більше двадцяти днів, щоб підготуватися до рішення в одній грі, запланованій на 1 жовтня проти «Індепендьєнте дель Валье» з Еквадору. Матч відбудеться на стадіоні Маріо Альберто Кемпес в Кордові, Аргентина.

ПУБЛІЦИДА

Матч розпочався так, як мріяв кожен фанат Сан-Паулу. З великою інтенсивністю команда тренера Рожеріо Чені не дала Atlético-GO передихнути на перших хвилинах і підтримувала дуже високий темп, поки не відкрила рахунок. Команда розігрувала м'яч добре, на швидкості та з беззупинним рухом гравців. Нестор з'являвся в зоні в кожній грі, і Лучано влаштував першу боротьбу, щойно м'яч Atlético-GO вийшов.

Через чотири хвилини «Сан-Паулу» одразу відібрав м’яч у поле атаки. Після навісу захист «Гояса» невдало відбив, Лучано вхопився за відскок і сильно пробив по воротах. Ренан зумів врятувати м'яч, але на відскоку Патрік опинився один і пробив у порожні ворота.

Гол змусив Морумбі вибухнути. Підштовхуваний уболівальниками «Сан-Паулу» продовжив громити «Атлетіко-ГО», який не зміг залишити поле захисту. На 11-й Лучано мав надлишок на краю штрафної, домінував і сильно пробив лівою, але Ренан відбив.

ПУБЛІЦИДА

Коли Пабло Майя замінив травмованого Габріеля, через 20 хвилин Сан-Паулу нарешті трохи сповільнився, і Атлетіко-ГО зміг трохи видихнути. Але незважаючи на це, завдяки швидким дотикам і великій швидкості по краях поля, команда Сені продовжувала створювати хороші моменти і страждала від відсутності прицільного результату – було щонайменше п’ять втрачених можливостей, більшість з яких аргентинець Каллері.

Підтриманий уболівальниками «Сан-Паулу» повернувся на другий тайм, сильно дотиснувши суперника. Команда дуже небезпечно заходила п'ять разів за десять хвилин. Коли тривога почала охоплювати Морумбі, Патрік знову вирішив. На 17-й хвилині Аліссон отримав м'яч справа і пробив у штрафний – 3-й номер випередив крайнього захисника Дуду і забив гол, забезпечивши рахунок, який вирішував питання пенальті.

«Сан-Паулу» ще мав кілька шансів забити третій гол, але не зміг уникнути пенальті. Під час ударів Лучано зупинив голкіпера Ренана, але Баральяс і Лео Перейра програли «Атлетіко-ГО». Рейнальдо, Каллері, Ігор Вініцій і Галoppo Вони зробили це правильно і вивели Сан-Паулу у фінал Кубка Південної Америки, де команда боротиметься за свій другий титул.

ПУБЛІЦИДА

FICHÃO

САН-ПАУЛУ 2 (4)

САН-ПАУЛУ – Феліпе Алвес; Ігор Вініцій, Дієго, Лео та Рейнальдо; Габріель (Пабло Майя), Родріго Нестор (Таллес), Аліссон (Галoppo) і Патрік (Хуан); Каллері та Лучано. Тренер: Роджеріо Сені.

ATLÉTICO-GO: Ренан; Дуду, (Хейнер), Вандерсон, Клаус і Джефферсон; Баральяс, Марлон Фрейтас, Едсон Фернандо (Шейлон) і Жоржиньо (Лео Перейра); Веллінгтон Рато і Чурін (Рікардіньо). Тренер: Едуардо Баптіста.

ГОЛИ – Патрік, 4 хвилини першого тайму та 17 хвилин другого. Пенальті реалізували: Рейнальдо, Каллері, Ігор Вінісіус і Галoppo для São Paulo і Wellington Rato та Shaylon для Atl´[etico-GO.