Автори зображення: AFP

Сан-Паулу програє Атлетіко-ГО в Чемпіонаті Південної Америки

Катастрофічний виступ, зокрема вилучення в першому таймі та невдачі Жандрея та Дієго Кости, поставили під загрозу мрію Сан-Паулу претендувати на титул Кубка Південної Америки 2022. У Гойянії команда Роджеріо Чені дорого заплатила за його помилки в четвер увечері та програв Atlético-GO 3-1 у першій грі півфіналу змагань

Тепер, щоб прийняти рішення, команді потрібно буде перемогти команду «Гояс» з різницею в три м’ячі у матчі-відповіді, запланованому на 8-е число, на «Морумбі». Перемога "Сан-Паулу" з різницею в два м'ячі приводить до пенальті.

ПУБЛІЦИДА

Роджеріо Чені вирішив розпочати гру з трьома захисниками та легшим півзахистом. Ідея полягала в тому, щоб збільшити потік м'яча Atlético-GO і спробувати створити моменти для вирішення матчу в першому таймі.

З іншого боку, у команди з Гоясу дебютував Едуардо Баптіста на чолі команди, який замінив звільненого Жоржиньо. Маючи мало часу на роботу, він зберіг базу команди та шукав атаку, швидко обмінюючись передачами.

І ось уже на десятій хвилині господарі відкрили рахунок. Під час гротескної невдачі в голі Сан-Паулу Марлон Фрейтас швидко зіграв на Дуду на правому фланзі. Крайній захисник підійшов до основної лінії та пробив рівно стільки, щоб Жоржиньо зміг перевести його у ворота та змусити вболівальників Атлетіко святкувати.

ПУБЛІЦИДА

Сан-Паулу, який, поки не пропустив гол, показав хорошу гру, швидко реорганізувався і невдовзі здобув нічию – також скориставшись помилкою суперника.

Півзахисник Едсон Фернандо пішов, щоб отримати м'яч у захисті та залишився з ним домінував до середини поля. Він не торкнувся і в кінцевому підсумку був обеззброєний Рейнальдо. М'яч потрапив до Родріго Нестора, який з межі штрафного ліворуч навісив на Лучіано, який головою пробив голкіпера Ренана і зрівняв рахунок.

У збалансованій грі будь-яка помилка може бути фатальною. На 31-му Ігор Гомеш грубо сфолив на Жоржиньо, тримаючи гравця Атлетіко-ГО за футболку. На 39-му півзахисник знову зіткнувся – надміру перебрався з Едсоном Фернандо, отримав другу жовту картку і в підсумку був вилучений з поля.

ПУБЛІЦИДА

Вигнання змусило Рожеріо Чені розібратися з трьома захисниками в першому таймі – зробивши дві заміни до перерви, тренер Сан-Паулу випустив на поле Велінгтона і Патріка. Чені поставив команду з чотирьох захисників і чотирьох спортсменів у півзахисті, залишивши лише Каллері на нападнику – проблема в тому, що він не перебудував сектор ще одним півзахисником.

На одного менше стало ще складніше

Другий тайм розпочався з того, що Atlético-GO намагався відстоювати перевагу, маючи на полі ще одного гравця. З нав’язуванням у півзахисті команда зберігала володіння м’ячем, але результативно його не досягала. Едуардо Баптіста зробив заміну, яка зробила його команду набагато більш агресивною, вивівши на поле нападника Шейлона, і незабаром він був винагороджений за це.

До одинадцятої хвилини команда Гояс знову прибула справа. Марлон Фрейтас швидко просунувся вперед і низько перетнув територію. Яндрей витягнувся і зумів пропустити м'яч, який відскочив від Дієго Кости і залишив Шайло, який сидів на підлозі, просто проштовхнути його в порожні ворота – 2:1 Atlético-GO.

ПУБЛІЦИДА

Сан-Паулу не міг досягти воріт Ренана з будь-якою небезпекою, і, спокійно, Атлетіко-ГО завжди прибував з небезпекою. У 32 роки команда з Гоясу забила третій гол. Лео Перейра отримав його зліва та пройшов, як хотів, повз Дієго Коста, увійшов у зону та торкнувся виходу Жандрея, щоб збільшити.

Сан-Паулу матиме тиждень, щоб реорганізуватися, щоб спробувати пройти до фіналу – вибування проти Атлетіко-ГО буде катастрофою для команди.