Автори зображення: репродукція Twitter/WTA

Тенісистка Біа Хаддад перемагає і виходить у чвертьфінал в Естонії

Бразильська тенісистка Беатріс Хаддад Майя забезпечила собі місце в чвертьфіналі турніру WTA 250 в Таліні, Естонія, цієї середи (28). Вона перемогла чешку Лінду Носкову, 2 сети на нуль.

Біа чудово виступила в першому сеті, зробивши брейк на подачі суперниці за першої ж можливості. Бразилець все ж показав темп, щоб уникнути реакції Носкової. Бразильський спортсмен досяг успіху з результатами 6/1 і 7/5 за 1 годину 29 хвилин гри.

ПУБЛІЦИДА

Наступним випробуванням для тенісистки, 15-ї у світовому рейтингу, стане протистояння між 27-м номером світу чешкою ​​Барборою Крейчіковою та українкою Мартою Костюк.

Поразки в бразильському тенісі

Середа була не просто днем ​​свята для бразильського тенісу. Тьяго Монтейро, чемпіон Genoa Challenger, програв у своєму дебюті на ATP 250 у Тель-Авіві після поразки від іспанця Пабло Андухара з рахунком 2:0.

Через поразку уродженець Сеари, номер 62 у рейтингу, втратив можливість зустрітися у другому колі з сербом Новаком Джоковичем, першим сіяним на турнірі.

ПУБЛІЦИДА

У парному розряді Марсело Мело та Марсело Демолінер також зазнали поразки під час свого дебюту на турнірі ATP 250 у Сеулі, Південна Корея. Уродженець Мінас-Жерайс та гаучо поступилися колумбійцю Ніколасу Баррієнтосу та мексиканцю Мігелю Рейєсу Вареллі у камбеку з рахунком 2 до 1. .

Джерело: Estadão Conteúdo